Tu jesteś:

Galeria Północna z nową ofertą usług

Galeria Północna poszerza ofertę handlowo-usługową. W połowie października do grona najemców dołączyła kwiaciarnia Tajemniczy Ogród, z kolei już w listopadzie w galerii otworzy się pierwszy na północy Warszawy salon firmy Kray Grey, oferujący naprawę obuwia, dorabianie kluczy oraz profesjonalne usługi grawerskie i poligraficzne.  

Do grona najemców Galerii Północnej dołączyły dwa nowe punkty usługowe. W połowie października na terenie galerii swój lokal otworzyła kwiaciarnia Tajemniczy Ogród, z kolei już w listopadzie powstanie zakład usługowo-handlowy Kray Grey.

„Staramy się konsekwentnie rozwijać ofertę handlowo-usługową Galerii Północnej w oparciu o potrzeby okolicznych mieszkańców. Cieszymy się, że dzięki nowym najemcom takim, jak salon Kray Grey czy kwiaciarnia Tajemniczy ogród będziemy mogli zapewnić naszym klientom dostęp do tak oczekiwanych przez nich usług” – powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC S.A.

Nowa kwiaciarnia znajduje się na parterze w pobliżu sklepu Medicine i zajmuje powierzchnię 50 mkw.  Zakład usługowo-handlowy firmy Kray Grey będzie mieścić się na poziomie -2 w pobliżu salonu Kolporter i zajmie powierzchnię 35 mkw. Oprócz naprawy obuwia w ofercie salonu znajdą się również takie usługi, jak grawerowanie laserowe, naprawa zegarków, dorabianie kluczy, wyrabianie pieczątek. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×