Tu jesteś:

Galeria Północna powiększa ofertę beauty

Oferta usługowa Galerii Północnej powiększyła się o nową markę. W drugiej połowie lutego do najemców centrum handlowego dołączyła sieć profesjonalnych salonów depilacji woskiem Time for Wax oraz jej nowy koncept – Time for Nails, oferujący usługi manicure. To pierwszy salon tej marki na północy Warszawy z tak bogatą ofertą.

Nowy salon Time for Wax & Nails zlokalizowany jest na poziomie -2 i zajmuje lokal o powierzchni 109 mkw. W jego ofercie dostępne są zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, wśród których znajdują się m.in. depilacja woskiem, manicure tytanowy, manicure japoński, manicure hybrydowy, manicure polimerowy, a także zabiegi pielęgnacyjne na dłonie. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu najwyższej jakości produktów oraz przy zachowaniu najwyższych standardów higieny – narzędzia są jednorazowego użytku lub na bieżąco sterylizowane.

„Cały czas mamy na uwadze potrzeby i preferencje klientów, dlatego staramy się regularnie powiększać ofertę Galerii Północnej o nowe sklepy i salony usługowe. Time for Wax & Nails to kolejny punkty na mapie naszego centrum handlowego, w których klienci mogą zadbać o swój wygląd, a przy okazji zrelaksować się po wyczerpujących zakupach. Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołączyła tak znana i ceniona marka” – powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC.

W nowo otwartym salonie nie obowiązują wcześniejsze zapisy, klienci mogą korzystać z oferty usług w dowolnie wybranym czasie. Time for Nails oferuje również możliwość przeprowadzenia zabiegów w tzw. strefie wyciszenia, gdzie klienci mogą odprężyć się przy muzyce relaksacyjnej lub wyciszyć umysł podczas medytacji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×