Tu jesteś:

Galeria Północna poszerza grono najemców

Butik Rina Carreza

Galeria Północna poszerzyła grono najemców o koncept odzieżowy Rina Carezza. Butik łączy w swojej ofercie znane marki z Włoch z ubraniami polskich projektantów. 

Już w najbliższy czwartek otwarcie pierwszej wielkopowierzchniowej galerii handlowej na warszawskiej Białołęce. Obiekt zapewni klientom dostęp do ponad 200 sklepów i sieci odzieżowych, obuwniczych, dziecięcych czy elektronicznych, strefy food court z kuchnią z całego świata, a także jednego z kin sieci Cinema City, czy hipermarketu Carrefour, klubu fitness Calypso i przychodni Enel-Med. Segment odzieżowy nowego centrum handlowego poszerzył się ostatnio między innymi o trzy marki należące do debiutującego na polskim rynku rosyjskiego koncernu Melon Fashion Group - ZARINA, LOVE REPUBLIC i befree, francuską markę bielizny Etam oraz Tous, hiszpańskiego producenta biżuterii. Teraz do najemców Galerii Północnej dołączył także butik Rina Carezza, który w swojej ofercie łączy modę rodem z Włoch, starannie wybierane torebki ze skór naturalnych oraz szeroki wybór modnej biżuterii i zegarków.

Salon w Galerii Północnej będzie pierwszym butikiem Rina Carezza na północy Warszawy i trzecim, który powstanie w stolicy. W butiku dostępne będą kolekcje włoskich producentów takich jak TELA, MOTEL oraz ViCOLO. Ofertę dopełnią młode polskie marki. Ubrania uzupełnią  włoskie torebki ze skór naturalnych oraz szeroki wybór akcesoriów-zegarków, biżuterii takich marek, jak Nikki Lissoni, Cluse, Paul Hewitt. Butik Rina Carreza zajmie powierzchnię 50 mkw. W transakcji najmu pośredniczyła agencja JLL.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×