Tu jesteś:

Galeria Krakowska z salonem Xiaomi Mi Store

Galeria Krakowska poszerza ofertę – do grona najemców dołączył salon Xiaomi Mi Store. Na powierzchni 102 mkw. klienci znajdą flagowe produkty chińskiego giganta. To pierwszy salon marki w centrum Krakowa.

W nowym salonie w Galerii Krakowskiej klienci mogą przetestować m.in. wszystkie modele telefonów dostępnych w polskiej sieci dystrybucji, inteligentne sprzęty domowe czy akcesoria GSM. W asortymencie znajdują się również bestsellerowe produkty marki na całym świecie: hulajnogi Mi Electric Scooter oraz oczyszczacze powietrza z serii Purifier.

Marka Xiaomi została założona w 2010 roku przez chińskiego przedsiębiorcę Lei Juna. Jej działalności przyświeca wizja innowacyjności dla każdego, co oznacza, że wysokiej jakości produkty tworzone przy użyciu najnowszej technologii powinny być dostępne dla wszystkich.

Salon Xiaomi Mi Store w największej Galerii w centrum Krakowa został zaprojektowany w koncepcie minimalizmu – tak, aby klient mógł skupić się na obcowaniu z produktami.  W wystroju przeważają akcenty z drewna i metalu, które są idealnym tłem dla technologicznych nowości.Salon Xiaomi Mi Store w Galerii Krakowskiej jest siódmym sklepem marki w Polsce. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×