Tu jesteś:

Galeria Korona Kielce skomercjalizowana w 90 proc.

Galeria Korona Kielce

Firma Libra Projekt, zajmująca się komercjalizacją Galerii Korona Kielce, podpisała już 90 procent umów z firmami, które prowadzić będą swoje placówki handlowe i usługowe w kieleckim obiekcie.Centrum rozrywkowo-handlowe weszło już w ostatni przed otwarciem etap. Obiekt w stanie surowym został ukończony, trwają prace wykończeniowe, a do niektórych lokali już wprowadzają się najemcy.

W ostatnim czasie do grona najemców galerii dołączyła firma odzieżowa  Diverse. Sklep z szyldem Diverse o powierzchni prawie 200 m kw. będzie się mieścił na parterze obiektu.

Butik Diverse wzmocni bogatą ofertę odzieżową Galerii Korona Kielce, w skład której już wchodzą takie marki, jak m.in. Zara, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull and Bear, Bershka, Reserved, Orsay, Nike, Adidas, Reebok, Levi’s, House, Mustang czy Mohito. W Galerii Korona Kielce swoje miejsce znajdą też pierwsze w regionie sklepy marek Pandora, Caterina, Palmers, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Sesst, Marco Aldany, Denny Rose, Antre, Ette Lou, Bugatti, Stefanel, Bagatt, a także jedyny w województwie fitness Pure z basenem, korty squash i największe w okolicy Multikino z dziewięcioma ekranami.

Galeria Korona Kielce ma zostać otwarta w II kwartale 2012 r. Na 37 tys. mkw. powierzchni handlowej powstanie 160 lokali handlowych i usługowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×