Tu jesteś:

Galeria Jurajska z większymi salonami House, Cropp i Sinsay

Galeria Jurajska

Trzy marki należące do LPP SA powiększą sklepy w Galerii Jurajskiej. W sumie grupa wynajmie dodatkowe 570 mkw.

Tylko od początku 2016 roku decyzję o zwiększeniu powierzchni najmu podjęło 21 najemców, w tym m.in. Deichmann, Tous, Vistula, Ochnik, Smyk czy ostatnio Bajkowy Labirynt. Część marek, oprócz powiększenia sklepu, przeprowadziła się także do nowych lokalizacji.

Teraz na podobny ruch w Galerii Jurajskiej zdecydowała się grupa LPP SA.  Sklepy aż 3 marek czeka znaczne powiększenie.  I tak Sinsay przeniesie się w ramach poziomu + 1 z lokalu mającego 354 mkw. do niemal dwukrotnie większego, bo mającego 640 mkw.  Prace modernizacyjne już trwają – informuje Jurajska. Będzie to największa przeprowadzka LPP w Jurajskiej.

Większy metraż przypadnie także marce Cropp. Po zajęciu sąsiedniego lokalu sklep z 426 mkw. urośnie do 621 mkw. Dodatkowe metry zyska także House, przenosząc sklep z 470 mkw. do 594 mkw.

- Salon House w Galerii Jurajskie w zostanie poddany totalnej renowacji – zapowiada Adrianna Walasiak, Młodszy Specjalista ds. Marketingu marki House. - Oprócz nowego nowoczesnego wnętrza,  zostanie on powiększony  o 120 mkw. i przeniesiony  do innej lokalizację. W efekcie oferta produktowa zostanie powiększona specjalnie dla naszych klientów. Oprócz samej przestrzeni salonowej, zostanie zwiększony także magazyn. Dzięki temu klienci będą mieli stały dostęp do pełnej oferty rozmiarowej – wylicza przedstawicielka marki.

Łącznie LPP wynajmie dodatkowe 570 mkw. w Galerii Jurajskiej. To jednak nie pierwszy taki ruch grupy w tym centrum handlowym. Dwa lata temu po 6 latach działalności znacznie powiększono sklep Reserved, przenosząc go z 1577 mkw. do dwukrotnie większego i dwupiętrowego lokalu mającego aż 2841 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×