Tu jesteś:

Galeria Dominikańska z nowym najemcą

W Galerii Dominikańskiej, jednym z  obiektów w portfolio Grupy Atrium, pojawi się nowa marka gastronomiczna, dotychczas w Polsce nieobecna. Już 1 września we wrocławskim centrum zadebiutuje szwedzka sieć restauracji szybkiej obsługi – Max Premium Burgers. Nowo otwarty punkt będzie nie tylko pierwszym lokalem tej marki w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej. 

W ostatnim czasie Galeria Dominikańska, należąca do Grupy Atrium, przechodzi zmiany, których celem jest wzmocnienie oferty zakupowej i usługowej centrum, dostosowanej do oczekiwań klientów. Tylko niedawno do grona najemców dołączyły takie marki, jak Martes Sport, Swarovski, sklep dla miłośników etnicznego wzornictwa Folkstar oraz salon optyczny Viu Viu Optica. Goście wrocławskiego centrum mogą już też korzystać z oferty nowych punktów gastronomicznych: Stacji Soki oraz otwartej w miniony weekend kawiarni Green Caffe Nero. To 52. lokal tej sieci w kraju, a jednocześnie pierwszy poza Warszawą i Krakowem.

Rozpoczęcie działalności przez Max Premium Burgers we Wrocławiu, w Galerii Dominikańskiej, to decyzja szwedzkiej sieci, planującej rozwój w naszym kraju.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×