Tu jesteś:

Galeria Bem skomercjalizowana w 90 proc.

Do grona najemców Galerii Bem w Zambrowie dołączyła marka Top  Secret. Lokal zajmie powierzchnię 115 mkw., i będzie zlokalizowany w głównym ciągu komunikacyjnym biegnącym do Marcpolu, MediaExperta i Deichmanna, przy salonach Cropp i House. Poziom komercjalizacji galerii osiągnął 90 proc.

- To kolejna umowa najmu w Galerii Bem w ostatnim czasie. Na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy podpisaliśmy 8 umów najmu w tym obiekcie. Wkrótce do grona najemców dołączą kolejne firmy odzieżowe. Na etapie finalnych negocjacji są dwie kolejne, które powinniśmy podpisać na przełomie stycznia i lutego. Na parterze mamy dostępne już ostatnie lokale, wynajęliśmy już ponad 90 proc. powierzchni, dlatego inwestor podjął decyzję budowie w tym samym czasie I piętra galerii, wkrótce rozpoczniemy rozmowy z najemcami, na wynajem dodatkowej powierzchni na piętrze. Zawsze największe zainteresowanie najmem jest w końcowej fazie realizacji inwestycji, niestety z reguły jest już coraz mniej dostępnej powierzchni. W Galerii BEM w tej chwili trwają finalne  prace instalacji dachu. Trwają już równocześnie prace wewnątrz budynku – mówi Wojciech Drozd, właściciel firmy RetPro.

Planowany termin otwarcia Galerii Bem to II kwartał bieżącego roku. Obiekt będzie miał całkowitą powierzchnię najmu 13 000 metrów, wynajęto już 10 000 metrów. Wyłączną komercjalizacją i zarządzaniem Galerią Bem zajmuje się firma RetPro.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×