Tu jesteś:

Galeria Bem - siedem umów najmu na przestrzeni dwóch miesięcy

Do grona najemców Galerii Bem dołączyła marka Cropp. Lokal zajmie powierzchnię 160 mkw. i będzie zlokalizowany w głównym ciągu komunikacyjnym biegnącym do Marcpolu, MediaExperta i Deichmanna, vis-a vis salonu House. To siódma umowa najmu podpisana na przestrzeni dwóch miesięcy.

- To kolejna umowa najmu w Galerii Bem w ostatnim czasie  Wkrótce do grona najemców dołączą kolejne firmy odzieżowe. Na etapie finalnych negocjacji są dwie kolejne, które powinniśmy podpisać jeszcze w styczniu, oraz kilka umów które sfinalizujemy w lutym. Na parterze mamy dostępne już ostatnie lokale, dlatego inwestor podjął decyzję budowie w tym samym czasie I piętra galerii, wkrótce rozpoczniemy rozmowy z najemcami, na wynajem dodatkowej powierzchni na piętrze. Zawsze największe zainteresowanie najmem jest w końcowej fazie realizacji inwestycji, niestety z reguły jest juz coraz mniej dostępnej powierzchni. W Galerii Bem w tej chwili trwają finalne  prace instalacji dachu. Trwają juz również prace wewnątrz budynku - mówi Wojciech Drozd, właściciel firmy RetPro.

Planowany termin otwarcia Galerii Bem to II kwartał br. Obiekt będzie miał całkowitą powierzchnię najmu 13 000 mkw., wynajęto już 10 000 mkw.. Wyłączną komercjalizacją i zarządzaniem Galerią Bem zajmuje się firma RetPro.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×