Tu jesteś:

Flagowy salon eobuwie.pl w Galerii Młociny

To będzie największy i najnowocześniejszy salon eobuwie.pl w Polsce. Najbardziej innowacyjna obuwnicza sieć handlowa w kraju zdecydowała się czterokrotnie powiększyć wynajmowaną powierzchnię w Galerii Młociny z 580 mkw. do blisko 2,3 tys. mkw. Wszystko po to, aby stworzyć pierwszy dwupoziomowy sklep, w którym znajdziemy prawie 200 tysięcy par butów – tyle co w 70 tradycyjnych sklepach – a także zaoferować usługę dostaw zamówień online jeszcze tego samego dnia.

Nasza decyzja o wynajęciu dużo większej powierzchni w Galerii wynika przede wszystkim z tego, że cały czas doskonalimy nie tylko ofertę, ale i formy sprzedaży. W najnowszej lokalizacji chcemy naszym klientom zaprezentować nowatorski komplet usług. W naszym salonie będzie można skorzystać z systemu doboru butów esize.me. Na podstawie skanu 3D stopy zarekomenduje on nam właściwy rozmiar buta. A jest z czego wybierać, w ofercie będzie prawie 200 tysięcy par butów. Aby mieć dostęp do tylu butów, dawniej musielibyśmy odwiedzić około 70 tradycyjnych sklepów. Duża powierzchnia w Galerii Młociny to także większe możliwości logistyczne. Część przeznaczymy na magazyn, dzięki czemu w trzech oknach czasowych będziemy mogli realizować usługę „Same Day Delivery” dla klientów z Warszawy. Postawiliśmy na lokalizację w Galerii Młociny ponieważ w wyjątkowy sposób łączy ona zakupy z rozrywką i czasem wolnym. Specjalnie dla tej lokalizacji szykujemy też unikatową usługę, ale jeszcze przez chwilę niech pozostanie to niespodzianką - mówi Konrad Jezierski, dyrektor ds. retail w eobuwie.pl.

Nowoczesne projekty handlowe, takie jak Galeria Młociny, to doskonałe miejsce do lokowania nowych konceptów zakupowych. Eobuwie.pl, jak przystało na lidera sprzedaży, poprzez tak duży salon w Galerii Młociny, świetnie połączy tradycyjny kanał sprzedaży z bardzo popularną formą zakupów online. Tego właśnie oczekują świadomi klienci i właśnie dla nich oprócz nowoczesnych showroomów i wygodnych zakupów, przygotowaliśmy również tak rozbudowaną i atrakcyjną strefę gastronomiczno-rozrywkową. Otwarcie Galerii Młociny już wkrótce, zarówno budowa, jak i komercjalizacja zbliżają się do wielkiego finału. Zakładamy, że Galeria Młociny będzie w wynajęta w 100 proc. przed wielkim otwarciem - mówi Marcin Materny, członek zarządu i dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria Młociny to ponad 75 000 mkw. powierzchni w której znajdzie się 220 sklepów i blisko 50 restauracji i kawiarni. W obiekcie zaprojektowano też 5 500 mkw. biur, centrum medyczne i pierwsze na Bielanach wielosalowe kino.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70 proc. udziałów) i Echo Investment (30 proc. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×