Tu jesteś:

Flagowy salon Świat GSM w Manufakturze

Bogaty wybór telefonów i akcesoriów GSM, a także usługi serwisowe – to oferta nowego najemcy Manufaktury w Łodzi, marki Świat GSM.

Jest to pierwszy punkt tej sieci w Łodzi . - To jedyny taki lokal naszej sieci w Polsce. Wyjątkowo atrakcyjny układ pozwolił nam na najlepszą ekspozycję oferty, a duża dostępność produktów i możliwość ich przetestowania przez klientów, jest jedną z wartości naszej firmy. Salon w Manufakturze będzie wzorem dla kolejnych sklepów i serwisów Świat GSM – mówi Piotr Antonowicz, project manager sieci.

Świat GSM uzupełnia ofertę Manufaktury o miejsce, w którym profesjonaliści doradzą zakup telefonu lub akcesoriów, a także naprawią uszkodzony sprzęt. W ofercie są oczywiście telefony i topowe akcesoria, m.in. etui takich marek jak Guess, Spigen, a także oryginalne case’y marek Apple i Samsung. – Z pewnością naszą mocną stroną jest obsługa: pracują u nas prawdziwi pasjonaci nowych technologii, ludzie, którzy o telefonach wiedzą wszystko. Klient może do nas przyjść, nie znając nawet dokładnie modelu swojego smartfonu i liczyć na poradę ekspertów oraz dobór produktów skrojonych na miarę – tłumaczy założenia sieci Piotr Antonowicz, project manager.

Antonowicz jest szczególnie dumny z lokalu w Manufakturze, bo wyznacza nowy trend w rozwoju sieci: - Od początku kładliśmy duży nacisk na ekspozycję i dużą dostępność produktów. By klient mógł swobodnie oglądać, sprawdzać testować. W tym atrakcyjnym, narożnym lokalu znakomicie udało się zrealizować nasze założenia. Dziś mogę śmiało przyznać, że to nasz flagowy punkt – dodaje z dumą.

Lokal znajduje się na piętrze galerii handlowej, w bliskim sąsiedztwie innych punktów z dziedziny nowych technologii. Ma powierzchnię 46,83 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×