Tu jesteś:

Fikołki nowym najemcą w Toruń Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza poszerza grono swoich najemców o sieć Sal Zabaw Fikołki. Już w drugim kwartale 2020 nastąpi wielkie otwarcie tego nowego i wyjątkowego miejsca dla dzieci na mapie Centrum. Umowa najmu obejmuje lokal o powierzchni 786 mkw., który zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze obiektu obok strefy food court.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że do grona najemców CH-R Toruń Plaza dołącza sieć Fikołki.  Będzie to jedyny tego typu format Toruniu i zarazem dopełnienie oferty rozrywkowej naszego centrum. Dzięki szeregowi atrakcji dla dzieci, w tym m.in. zajęciom ogólnorozwojowym i warsztatom, miejsce to będzie destynacją dla rodzin z Torunia i okolic, jak również pozwoli naszym najmłodszym klientom na ciekawe spędzenie czasu podczas, gdy ich rodzice będą robić zakupy lub załatwiać inne sprawunki w naszym centrum - mówi Monika Alicka, Leasing and Marketing Director w firmie ST Plaza Management, która zarządza CH-RToruń Plaza.

Sale Zabaw Fikołki w ostatnim czasie to najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć centrów rozrywki i edukacji. Dotychczas pod logo Fikołków powstało 8 placówek w 5 miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Płocku i Pruszkowie. Obiekty działają na powierzchni 600-1,4 tys. mkw.. Podobnie jak pozostałe lokalizacje Fikołki w Toruń Plaza będą wyposażone w kilkupoziomową konstrukcję, czyli labirynt z przeszkodami oraz ścianką wspinaczkową, sale urodzinowe, kawiarnię dla rodziców, strefę malucha oraz sale tematyczne – kulinarną i eksperymentów.

Cieszymy się, że pojawimy się w jednym z największych centrów handlowych w Toruniu. Położenie naszego lokalu w bezpośrednim sąsiedztwie strefy gastronomicznej, kręgielni  oraz wejścia do centrum z budynku parkingowego będzie dużym atutem, w szczególności w trakcie niedziel niehandlowych. CH-R Toruń Plaza posiada szeroką ofertę modową oraz rozrywkowo- gastronomiczną i ma ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, stąd wierzymy w potencjał tej lokalizacji – zapowiada Bertrand Jasiński, prezes sieci Sal Zabaw Fikołki.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×