Tu jesteś:

Fashion House Warszawa poszerza ofertę

Fashion House Warszawa.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy grono najemców Fashion House Warszawa, obiektu należącego do Polonia Property Funds wzbogaciło się o czterech nowych najemców, którzy poszerzyli ofertę modową centrum.

Swoje salony w Fashion House Warszawa we wrześniu otworzyła sieć odzieżowa Ravel, a marka sportowa Ski Team zmieniła lokal na większy ( z 73 mkw. na 262 mkw.) W  październiku natomiast, do grona najemców  dołączył sklep Mountain Wearehouse. Firma, która jest liderem sektora mody outdoorowej w Wielkiej Brytanii, w tym roku zadebiutowała  w Polsce w dwóch centrach outletowych należących do Polonia Property Funds: Fashion House Warszawa i Fashion House Sosnowiec. Oba centra to jedyne miejsca w Polsce, w których można kupić ubrania tej popularnej w Europie marki.

Ponadto, w październiku oferta marki Lacoste uzupełniła propozycję działu modowego Fashion House Warszawa. Odzież tej marki można kupić w salonie o powierzchni ok. 140 mkw.

Nowi najemcy Fashion House Warszawa zajęli łącznie powierzchnię prawie 540 mkw. Za komercjalizację Fashion House Warszawa odpowiada BOIG Property Consulting.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×