Tu jesteś:

Europa Centralna z nową marką

Polska marka Dastan wybrała Europę Centralną na lokalizację swojego nowego salonu. Umowa najmu podpisana została na lokal o powierzchni ponad 80 mkw. w części galeryjnej centrum.

Jest to kolejny męski brand odzieżowy w ofercie Europy Centralnej, jednego z największych centrów handlowych w Polsce. Dastan to polska marka, posiadająca 16 salonów na terenie całej Polski.

Centrum Handlowe Europa Centralna o powierzchni 67 tys. mkw. jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce. Na miejscu skorzystać można z wypożyczalni parasoli, pomieszczeń dla rodziców z dziećmi, 600 miejsc siedzących dla klientów piętra restauracyjnego, paczkomatu, bezpłatnego wi-fi dostępnego na terenie całego Centrum oraz bankomatów i punktów usługowych. Klienci mogą zostawić swój samochód na liczącym 2,3 tys. miejsc parkingu, a niezmotoryzowani dojadą na zakupy trzema bezpłatnymi liniami autobusowymi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×