Tu jesteś:

English Home w kolejnych Centrach Handlowych Auchan

W trzech Centrach Handlowych Auchan grono najemców oferujących produkty wyposażenia wnętrz powiększyło się o markę English Home. Salony English Home rozpoczęły w ostatnim czasie działalność w Centrum Handlowym Auchan Łomianki i w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała, a pod koniec ubiegłego roku w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Za komercjalizację odpowiada firma Immochan.

Obecnie salony English Home funkcjonują w czterech obiektach zarządzanych przez Immochan. Największy sklep English Home znajduje się w Galerii Bronowice w Krakowie (powierzchnia ponad 217m2). W kolejnym obiekcie – Centrum Handlowym Auchan Łomianki - zajmuje lokal o powierzchni ponad 202 mkw. Salon w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk liczy 196 mkw. powierzchni, a w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała ponad 180 mkw.

English Home to marka oferująca produkty z zakresu wyposażenia wnętrz, z asortymentem nawiązującym do angielskiej klasyki. W salonach firmowych można znaleźć między innymi tekstylia, artykuły dekoracyjne, meble, kosmetyki, odświeżacze powietrza.   

Kolejne salony English Home zostaną otwarte pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku, w aktualnie rozbudowywanym Centrum Handlowym Auchan Hetmańska oraz Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×