Tu jesteś:

English Home, Natura, Etno Cafe – nowi najemcy w Pasażu Grunwaldzkim

W Pasażu Grunwaldzkim otwarto aż osiem nowych salonów. Do grona najemców oprócz English Home, Drogerii Natura i Etno Cafe dołączyły również Redberry i Express Oriental oraz marki modowe: Vito Vergelis, Kubenz i Intershoe.

English Home to marka oferująca miłośnikom aranżacji wnętrz tekstylia i przedmioty do dekoracji domu, które nawiązują do klasycznego stylu angielskiego. Salon English Home o powierzchni 215 m kw. znajduje się na poziomie +1 centrum.

W Pasażu Grunwaldzkim powstał także nowy salon Natura – popularnej na polskim rynku sieci drogeryjnej – oferuje produkty znanych marek kosmetycznych oraz asortyment dostępny wyłącznie we własnych punktach. Drogeria Natura zajmuje lokal o powierzchni 244 m kw. na poziomie +1.

Ofertę gastronomiczną Pasażu Grunwaldzkiego uzupełniły Etno Cafe (poziom 0), Redberry (poziom 0) oraz Express Oriental (poziom 2). Pierwsza z nich to nowy punkt znanej we Wrocławiu kawiarni oferującej kawę z ziaren pochodzących z Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej. W ofercie Etno Cafe są też inne ciepłe napoje oraz smaczne dodatki. Z kolei Redberry to punkt z niezliczoną gamą smakową jogurtów mrożonych. Stoisko oferuje świeże, niskokaloryczne desery i przekąski rodem z USA, do których można samodzielnie dobrać rozmaite posypki i dodatki. Natomiast Express Oriental, który dołączył do strefy food court centrum, to restauracja z bogatym menu kuchni Azjatyckiej.

Ofertę modową Pasażu wzbogaciły trzy nowo otwarte butiki: Vito Vergelis (poziom +1), Kubenz (0) i Intershoe (+1).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×