Tu jesteś:

Enel-med inauguruje nowy biznes w Galerii Północnej

Galeria Północna

21 grudnia w Galerii Północnej enel-med otworzy pierwszy w Polsce sklep z artykułami medycznymi, będący rozszerzeniem działalności przychodni dostępnej w obiekcie.

Jeden z głównych graczy rynku usług medycznych w Polsce rozszerza swoją działalność o sklepy z artykułami medycznymi i jako lokalizację pierwszego punktu sieci wybrał właśnie  Galerię Północną . Inauguracja nowego przedsięwzięcia zaplanowana jest na 21 grudnia. Od 25 lat enel-med kompleksowo dba o profilaktykę i zdrowie pacjentów. Oferujemy pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju, w skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Nasza misją jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz wyznaczanie trendów i standardów w opiece medycznej. Natomiast wizją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia pacjentów – mówi Agata Szymańska, Kierownik ds. sprzedaży ffs firmy enel-med. Otwarcie punktu z artykułami medycznymi świetnie wpasowuje się w obydwa te założenia. Sklep medyczny enel-med to miejsce, gdzie nasz pacjent będzie mógł dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo oraz komfort życia swojego i rodziny.

Nowy sklep z artykułami medycznymi jest rozszerzeniem działalności przychodni enel-med w Galerii Północnej, w której pacjenci mogą m.in. skorzystać z konsultacji specjalistów i szczepień z zakresu medycyny podróży. W ofercie sklepu znajdą się towary wybrane po kątem poprawy jakości i ochrony zdrowia klientów, w tym także produkty często polecane i rekomendowane przez lekarzy enel-med np.:  sprzęt wykorzystywany do leczenia bezdechu sennego, produkty stomatologiczne, antyżylakowe czy poduszki rehabilitacyjne. Oferta będąca wynikiem konsultacji z lekarzami i analizy potrzeb klientów, obejmuje m.in. szeroki asortyment produktów z obszaru diagnostyki, medycyny sportowej, medycyny podróży i ginekologii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×