Tu jesteś:

„Eko Pasaż” w Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy startuje z nietypowym projektem związanym z eko-żywnością i eko-produktami. Galeria dwa razy w tygodniu będzie udostępniać swój pasaż m.in. lokalnym producentom i rolnikom, organizując tam jarmark. Jego otwarcie już w sobotę 27 października.

Polacy coraz częściej zwracają uwagę na jakość kupowanych produktów, ich pochodzenie oraz skład. Na popularności zyskują jarmarki zdrowej żywności, specjalne sklepy, a także targi, na których można kupić np. warzywa z gospodarstw ekologiczny czy przetwory bez konserwantów.

Teraz kolejne tego typu miejsce powstaje w Tychach. Dzięki współpracy z miejscowymi producentami eko-żywności i naturalnych kosmetyków pasaż galerii Gemini Park Tychy w soboty i środy będzie zamieniał się w „Eko Pasaż”, czyli ryneczek pełen produktów bio, eko i organic.

- Tym cyklicznym wydarzeniem chcemy promować wśród mieszkańców Śląska zdrową żywność, ale także zdrowy styl życia i świadomy wybór, zachęcając do sięgnięcia po produkty eko i organic, a także po naturalne kosmetyki, które nie były testowane na zwierzętach – mówi Aleksandra Zawodzińska, dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Tychy.

Na „Eko Pasażu” będzie można znaleźć polskie sery, przetwory, wędliny i mięsa,  miody, jaja z hodowli z wolnego wybiegu,  świeże pieczywo z certyfikatem bio, warzywa i owoce z gospodarstw ekologicznych, a także naturalne kosmetyki oraz produkty ze znakiem fair trade, czyli sprawiedliwego handlu. W sumie blisko 1000 produktów dostarczonych przez blisko 20 wytwórców i rolników ze Śląska i nie tylko.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×