Tu jesteś:

Egurrola Dance Studio od września w Galerii Północnej

Galeria Północna poszerza swoją ofertę kulturalno–rozrywkową o profesjonalne kursy taneczne dla dzieci i dorosłych. Nowy odział znanej i cenionej w Polsce szkoły tańca Egurrola Dance Studio zajmować będzie powierzchnię ponad 750 metrów kwadratowych, a zajęcia rozpoczną się już we wrześniu.

Wybór Galerii Północnej na kolejną lokalizację szkoły Egurrola Dance Studio w Warszawie nie był przypadkowy. W ostatnich latach nowoczesne centra handlowe stały się miejscem, do którego przenosi się życie w dużych miastach.Klienci nie tylko robią tam zakupy, ale także szukają bogatej oferty rozrywkowej. Galeria Północna łączy wszystkie te aspekty i właśnie dlatego wydaje się idealnym miejscem na szkołę tańca. To także doskonała przestrzeń do organizowania roztańczonych eventów, z których słynie Egurrola Dance Studio, a pierwszym z nich będzie Uroczyste Otwarcie, na które zapraszam już 7 września” – powiedział Agustin Egurrola, założyciel Egurrola Dance Studio.

Egurrola Dance Studio to największa sieć szkół tańca w Polsce, oferująca edukację taneczną na najwyższym poziomie. Szkoła tańca działa już ponad 25 lat i od września obejmie 12 szkół w prestiżowych lokalizacjach na terenie całego kraju. Jej założycielem jest znany polski choreograf i juror programów telewizyjnych - Agustin Egurrola.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×