Tu jesteś:

Ecco wraca do Bonarka City Center

Bonarka City Center

Bonarka City Center prowadzi obecnie bardzo aktywną rekomercjalizację. Wśród nowo przybyłych marek jest także Ecco, powracające ze swoim salonem do Bonarki po niecałym pół roku nieobecności. Nowy salon Ecco w Bonarka City Center o powierzchni ponad 100 mkw. mieści się na poziomie +1.

- Ecco jest lubianą i cenioną marką, której powrót do Bonarki z pewnością ucieszy naszych klientów. W wymiarze branżowym, wizerunkowym ponowne otwarcie salonu Ecco jest bardzo dobrym sygnałem świadczącym o tym, że Bonarka jest miejscem, w którym, z punktu widzenia najemcy, warto ulokować swój biznes - komentuje Natalia Pradelska, Country Leasing Manager, TriGranit Management.

Ecco, jeden z największych producentów obuwia na świecie, to firma rodzinna z siedzibą główną w Danii. Na całym świecie zatrudnia ponad 19,5 tys. ludzi 50 narodowości. Produkty Ecco można znaleźć w 1100 firmowych sklepach i 14 tys. innych punktach sprzedaży w 91 państwach.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×