Tu jesteś:

Dyskont Action zadebiutuje w Centrum Handlowym Europa Centralna

To będzie pierwszy salon marki Action w Gliwicach. Na swój debiut w tym mieście sieć wybrała Centrum Handlowe Europa Centralna. Oficjalne otwarcie sklepu planowane jest jeszcze w grudniu.

Action to dynamicznie rozwijający się międzynarodowy dyskont niespożywczy. Ma swoje sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce. Wkrótce otworzy swój pierwszy punkt w Gliwicach, w Centrum Handlowym Europa Centralna - Znak rozpoznawczy Action to wysokiej jakości produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. W sklepie w Europie Centralnej klienci znajdą kilka tysięcy różnych artykułów. Dodatkowo każdego tygodnia, asortyment będzie wzbogacany o kolejne - mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. - Action zaproponuje zarówno produkty znanych firm, jak również wytwarzane pod własną marką - dodaje.

Action to kolejna nowa marka w ofercie Europy Centralnej. W ostatnim czasie gliwickim centrum handlowym zadebiutował jeden z największych w Polsce salonów Pepco. Z kolei firma CCC podwoiła w obiekcie powierzchnię swojego sklepu.

- Przyciągamy nowe brandy, a te, które są z nami od dawna, decydują się na zwiększenie swojej obecności, czego przykładem jest CCC - mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna. - To pokazuje rosnący potencjał naszego obiektu. Pomimo rynkowej tendencji spadku klientów w centrach handlowych, nam udawało się zwiększać ich liczbę w porównaniu do analogicznego okresu w 2017 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×