Tu jesteś:

Dwupiętrowy Witek Home w Galerii Klif

W najbliższy piątek (29.11) zostanie otwarty największy sklep Galerii Klif, salon meblowy Witek Home. Salon będzie się mieścić w dwupoziomowym lokalu, o powierzchni 1200 mkw., który zajmie aż 5% powierzchni całego centrum.

Witek Home to sieć salonów z wyposażeniem wnętrz. W swojej ofercie posiada meble, porcelanę, szkło, małe AGD, tekstylia domowe, lampy, oraz artykuły dekoracyjne, czyli wszystko, aby kompleksowo urządzić wnętrze.

Salon posiadający tak bogate wyposażenie wnętrzarskie idealnie pasuje do poszerzającej się oferty Galerii Klif – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif.- Dzielnice Gdyni wokół Klifu rozwijają się, wciąż powstają tu nowe inwestycje mieszkaniowe. Wierzymy, że każdy z naszych gości znajdzie u nas coś dla siebie.

W ostatnich tygodniach sektor wnętrzarski w Galerii Klif poszerzył się o nowe sklepy. W październiku powiększył się salon Premium Home a z początkiem listopada otwarty został sklep z wyposażeniem sypialnianym, TEMPUR. Oprócz tego znaczną powierzchnię galerii zajmują sklepy specjalizujące się w  wyposażeniu wnętrz takie jak Home &You, BB Home, Spensen czy House & More. Ofertę wnętrzarską wzbogaci również otwarcie powiększonego Miloo Home.

Galeria Klif w Gdyni jest wyznacznikiem dobrego stylu oraz źródłem inspiracji i informacji o nowościach- mówi Jola Pawłowska, wiceprezes spółki Witek Home.- Marki znajdujące  się w Klifie to jakość i bogata oferta, czyli wszystko co bliskie marce Witek Home.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×