Tu jesteś:

Duże zmiany w katowickich 3Stawach

W katowickim CH „3 Stawy”, otwarto restaurację  Pizza Hut Express. To część kolejnych dużych zmian w Centrum. 

W Centrum Handlowym "3 Stawy", należącym do Union Investment i zarządzanym przez Apsys, otwarto restaurację – Pizza Hut Express. To część kolejnych, dużych zmian od przeprowadzonej 3 lata temu modernizacji pierwszego w Katowicach centrum handlowego. W Galerii wkrótce - otworzą się nowe salony największych marek, takich jak CCC i JYSK. Wcześniej sklepy ponownie otwarły Rossmann, Clodi i Top Shop, a Empik uruchomił pierwszy w Polsce, pilotażowy salon w nowej multimedialnej koncepcji.

Centrum Handlowe "3 Stawy” to pierwsza w Katowicach i jedna z pierwszych otwartych w regionie galerii z kilkudziesięcioma butikami, punktami usługowymi i hipermarketem Auchan.  

Otwarcie Pizzy Hut Express wzbogaciło ofertę gastronomiczną galerii, gdzie działają m.in. restauracje  z kuchnią grecką, azjatycką i polską oraz kawiarnie. 

Duży, liczący prawie 1000 mkw. salon otworzy polska sieć CCC czyli producent obuwia w Polsce. Marka posiada ponad 300 sklepów w Polsce, a łącznie w 16 krajach Europy Środkowej blisko 900 salonów. 

Dodatkowo ofertę centrum uzupełniają sklepy wielkopowierzchniowe zlokalizowane w bliskim jego sąsiedztwie, m.in.: Media Markt, Media Expert, Leroy Merlin, Go Sport, Kakadu, Komfort, Norauto.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×