Tu jesteś:

Drugi kluczowy najemca w Atrium Felicity

Galeria Atrium Felicity, lublin

Atrium European Real Estate Limited, firma zajmująca się  budową, zarządzaniem oraz rozbudową  centrów handlowych na terenie Europy Środkowej i Wschodniej podpisał umowę przedwstępną z Intersport, jednym z liderów dystrybucji artykułów sportowych, jako drugim kluczowym najemcą w nowo powstającej Galerii Atrium Felicity w Lublinie.

Umowa podpisana na 10 lat obejmuje lokal o wielkości 800 mkw. w nowym centrum handlowym, którego całkowita powierzchnia wyniesie 74.000 m.kw. Będzie obowiązywać od 2013 r. - od dnia otwarcia centrum.Umowa najmu została uzgodniona pomiędzy Intersport Polska SA i spółką zależną od Atrium Polska - Centrum Handlowe Felin Sp. z o.o. Intersport jest drugim kluczowym najemcą w Atrium Felicity. Niedawno Atrium podpisało umowę z Auchan na budowę 20.000 m.kw. przeznaczonych pod hipermarket w centrum handlowym.

Centrum Handlowe Felicity,które jest obecnie w budowie i zostanie otwarte w 2013 r.,  powstaje we wschodniej części Lublina, u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Grygowej. Jest budowane na obszarze 17 hektarów i zajmie blisko 74 000 mkw.  Po zakończeniu budowy, która jest pierwszą dużą inwestycją Atrium od kryzysu gospodarczego z 2008  r., CH Felicity zaoferuje klientom około 150 nowoczesnych sklepów, kino oraz market budowlany.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×