Tu jesteś:

Designer Outlet Gdańsk otwiera salon Tchibo

Designer Outlet Gdańsk poszerza ofertę – tym razem o salon Tchibo charakteryzujący się nietuzinkową formułą, łączącą tematyczne kolekcje produktów z barem kawowym. Nowy sklep zajmie w centrum powierzchnię blisko 300 mkw.

Otwarcie outletu Tchibo w Designer Outlet Gdańsk nastąpi 11 maja br. Niemal trzystumetrowy salon zlokalizowany będzie tuż przy wejściu do Centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Nike. Zgodnie z unikalną dla sklepów Tchibo formułą, klienci - oprócz możliwości zakupienia produktów z tematycznych kolekcji - będą także mogli zakupić kawę, jak i skorzystać z baru kawowego.  

Sklepy Tchibo cieszą się dużą popularnością. Wysokiej jakości produkty oraz możliwość zrobienia zakupów w przyjemnej atmosferze – w tym przypadku umilonej dodatkowo aromatem kawy – to właśnie to, co chcemy oferować naszym klientom. Dlatego też outlet Tchibo idealnie wpisuje się w charakter Designer Outlet i jesteśmy pewni, że przypadnie do gustu odwiedzającym nasze centrum – mówi Katarzyna Czapran, Marketing Manager z Designer Outlet Gdańsk.

Zgodnie z formułą outletową, klienci będą mogli kupować artykuły z tematycznych kolekcji Tchibo w cenach o minimum 30% niższych od cen regularnych, a z okazji otwarcia sklepu przygotowano specjalne, dodatkowe rabaty.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×