Tu jesteś:

Dekada Sieradz wzmacnia segment elektroniki

Galeria Dekada w Sieradzu poszerza ofertę handlową z kategorii elektroniki i sprzętu RTV AGD. Już w styczniu 2019 roku w sieradzkim obiekcie otwarty zostanie salon marki Rebel Electro, który zajmie 82 mkw. GLA.

Nowo otwarty salon Rebel Electro uzupełni dotychczasową ofertę o produkty elektryczne i elektroniczne pierwszej potrzeby, narzędzia i akcesoria, ale także sprzęt komputerowy, profesjonalne systemy nagłośnienia domu i samochodu, sprzęt AGD marki Teesa, urządzenia mobilne i akcesoria marki Kruger&Matz, oraz zabawki elektroniczne dla dużych i małych klientów.

- To, na co zwracamy szczególną uwagę wybierając lokalizację sklepów Rebel Electro, to przede wszystkim potencjał handlowy obiektu. Dekada Sieradz doskonale spełnia nasze oczekiwania,zarówno pod względem infrastruktury, jak też poprzez przyjazne nastawienie do odwiedzających. Wierzymy, że będzie to długofalowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu, której efektem będzie liczne grono zadowolonych klientów - mówi Jarosław Krupski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Rebel Electro. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×