Tu jesteś:

Dekada Nysa z salonem SMYK

Do ich grona najemców Dekada Nysa dołączy SMYK - wiodąca polska marka produktów dla dzieci, która wynajęła w obiekcie ponad 400 mkw. 

SMYK to marka oferująca szeroki wybór odzieży, obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci. Firma dołączy do grona najemców nowo powstającej Dekady Nysa, gdzie zajmie salon o powierzchni 400 mkw. zlokalizowany na 1 piętrze.

Każdy nowy sklep SMYK to dla nas powód do zadowolenia. Staramy się, by oferta naszej sieci była łatwo dostępna dla coraz szerszego grona naszych aktualnych, ale także i przyszłych klientów, zarówno dzięki szerokiej sieci sklepów stacjonarnych, jak i z pomocą sklepu internetowego smyk.com. Jestem przekonany, że nasz sklep w Nysie zyska grono lojalnych, zadowolonych klientów i dobrze wpisze się w lokalną mapę miejsc ulubionych zakupów mieszkańców tego regionu - mówi Marek Łebek, PR & Marketing Manager, SMYK.

Powstająca galeria Dekada Nysa będzie największym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w mieście. Na powierzchni ok. 27 tys. mkw. (w tym 19 tys. GLA), zlokalizowanych zostanie około 70 sklepów oraz strefa rozrywki z multipleksem kinowym, a obszerny parking pomieści 400 samochodów. Obiekt usytuowany będzie w ścisłym centrum miasta, tuż obok Rynku, pomiędzy dworcem autobusowym i kolejowym, co zapewni stałą, wysoką odwiedzalność. Kluczowa dla inwestycji jest przebiegająca obok ul. Bema, jedna z głównych arterii komunikacyjnych łączących miasto z regionem. Dzięki takiemu położeniu Dekada Nysa będzie stanowiła centralny punkt handlowy nie tylko dla mieszkańców Nysy, ale też osób przyjezdnych z okolicznych miejscowości. 

Inwestorem i deweloperem galerii jest Dekada SA. Generalnym wykonawcą obiektu jest Adamietz.  Otwarcie galerii planowane jest na drugą połowę 2020 roku. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×