Tu jesteś:

Deichmann na dłużej w CH Plejada

Deichmann oficjalnie przedłużył umowę najmu w sosnowieckim centrum handlowym Plejada na dotychczas zajmowaną powierzchnię 546,55 mkw. Za przeprowadzenie transakcji odpowiedzialna była międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec powstało w 2001 roku. Na terenie obiektu znajduje się wiele marek odzieżowych, sklepy RTV/AGD, sklepy spożywcze i liczne punkty usługowe, m.in. fryzjer, apteka, biuro podróży czy pralnia. Centrum posiada również food court z licznymi restauracjami i kawiarniami.

Deichmann to sieć sklepów obuwniczych posiadająca prawie 4000 sklepów na 26 rynkach. Firma zatrudnia prawie 40 000 osób. W 2017 roku na całym świecie Deichmann sprzedał 176 milionów par butów – o prawie 700 tysięcy par butów więcej niż rok wcześniej. W 2018 roku firma planuje otworzyć łącznie 208 nowych sklepów i zmodernizować 208 istniejących.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×