Tu jesteś:

Decathlon wynajmuje w Atrium Copernicus

Atrium Copernicus w Toruniu

Do rozbudowywanego Atrium Copernicus w Toruniu wprowadzi się sklep sportowy Decathlon, który wynajął 2 tys. mkw. Będzie to pierwsza lokalizacja tej marki w Toruniu i druga w województwie.

Sklepy Decathlon mieszczą wszystkie dyscypliny sportowe pod jednym dachem. Oprócz szerokiej gamy produktów, oferują również usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe. Marka zajmie w rozbudowywanej części Atrium Copernicus ok. 2 tys. mkw. powierzchni i poszerzy ofertę sportową, którą reprezentuje salon Salamandra, a w przyszłości również Active Sport i klub Pure Jatomi Fitness.

Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Ten ostatni, w rozbudowanym Atrium Copernicus otworzy się jako koncept Smyk Megastore, dedykowany największym miastom w Polsce. Będzie to jedyny salon, w tej formule, w regionie.

Obecnie na ukończeniu jest rozbudowa parkingu wielopoziomowego, który powiększy się o 500 miejsc. Lada chwila rozpoczną się prace związane z rozbudową centrum handlowego. Generalnym wykonawcą rozbudowy Atrium Copernicus jest firma CFE Polska, a za komercjalizację obiektu odpowiada dział najmu Atrium Poland Real Estate Management.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×