Tu jesteś:

Dealz zadebiutuje w Gemini Park Bielsko-Biała i na Podbeskidziu

Gemini Park Bielsko-Biała kontynuuje rozwój swojej oferty. Do grona najemców już wkrótce dołączy marka Dealz. Właściciel obiektu właśnie podpisał umowę z brytyjska siecią.

Gemini Park Bielsko-Biała zapowiada kolejne otwarcia. Po niedawnym debiucie salonu duńskiej marki ONLY, a także zapowiadanych otwarciach  sklepu z winami Fine Wine oraz kawiarni Costa Coffee, późnym latem oferta bielskiego centrum handlowego wzbogaci się także o sieć Dealz.

Brytyjski gigant, działający m.in. we Francji, Hiszpanii, Irlandii i Wielkiej Brytanii (jako Ponundland) i mający już ponad 900 sklepów w Europie, podpisał właśnie z Gemini Park umowę najmu lokalu o powierzchni 476 mkw.

Otwarcie sklepu Dealz w Gemini Park wzbogaci ofertę centrum, zapewniając klientom nowe miejsce, w którym będą mogli zarówno dokonać codziennych zakupów, jak i znaleźć wiele ciekawych, atrakcyjnych produktów niedostępnych w innych sklepach. Mamy nadzieję, że sklep Dealz stanie się ulubionym punktem Klientów Gemini Park, który będą chętnie odwiedzać i gdzie zawsze znajdą nowe, ciekawe produkty w super cenach - mówi Marcin Langowski, Dyrektor Zarządzający Dealz CEE.

Sklep Dealz w Gemini Park będzie także debiutem marki na Podbeskidziu. W jego ofercie będzie można znaleźć produkty marek często niedostępnych w Polsce, a do tego w niskich cenach. Asortyment wypełniają m.in. artykuły przemysłowe, zabawki, artykuły papiernicze i DIY, dekoracje wnętrz i elementy wyposażenia. W sumie w ofercie sklepu będzie można znaleźć ponad 3 tys. produktów.

Bielskie centrum to już druga galeria z rodziny Gemini Park, z którą Dealz podpisuje umowę. Marka wkrótce zadebiutuje także w Gemini Park Tychy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×