Tu jesteś:

Dajar Home & Garden zagości w Lublinie i Białymstoku

Outlet Center Lublin

Firma Dajar,  właściciel sieci sklepów Dajar Home & Garden, podpisał dwie umowy najmu powierzchni handlowych w Outlet Center w Lublinie i Białymstoku.

Otwarcie salonu o powierzchni 256 mkw. w Outlet Center w Lublinie planowane jest na III kwartał 2014. Natomiast druga umowa najmu dotyczy powierzchni 246 mkw. w Outlet Center w Białymstoku, gdzie salon zostanie otwarty pod koniec 2014 roku.

Dajar Home & Garden posiada już 11 salonów w centrach wyprzedażowych: 9 w Polsce, 1 w Budapeszcie oraz 1 w Bukareszcie. W sklepach Dajar Home & Garden można kupić m.in. artykuły wyposażenia kuchni i jadalni oraz meble ogrodowe.

Outlet Center, powstające w Lublinie przy ulicy ul. Mełgiewskiej 16, to klasyczne centrum wyprzedażowe oferujące produkty znanych marek po obniżonych cenach. Całkowita powierzchnia Outlet Center to 16 tys. mkw., w tym ponad 12,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Nieruchomość będzie oferowała ponad 100 lokali handlowych oraz 800 miejsc parkingowych. Otwarcie outletu planowane jest na trzeci kwartał 2014.

Outlet Center Białystok będzie działał w ramach parku handlowego o łącznej powierzchni 36 tys. mkw. GLA. Obiekt oferuje ponad 1,5 tys. miejsc parkingowych. Oprócz Outlet Center, którego budowa ma ruszyć w I kwartale przyszłego roku, w skład parku handlowego wchodzić będzie obiekt funkcjonującej od ponad roku Castoramy oraz dyskont spożywczy Biedronka, stacja benzynowa Lotos oraz market meblowy znanej sieci ogólnopolskiej.Otwarcie obiektów będzie następowało sukcesywnie, a pierwsze obiekty, których budowa już trwa – dyskont spożywczy Biedronka i stacja benzynowa Lotos - będą oddane do użytku mieszkańców jeszcze w tym roku. Otwarcie Outlet Center w Białymstoku zaplanowane jest na IV kwartał 2014 roku.

Inwestorem obu projektów jest Outlet Center Retail Management SA s.k.a. wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A. będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FIZ FORUM XVIII. Obecnie firma realizuje inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×