Tu jesteś:

Da Grasso kolejnym najemcą poznańskiej Galerii Dębiec

Galeria Dębiec, Poznań

Galeria Dębiec podpisała umowę najmu z kolejnym najemcą – siecią pizzerii Da Grasso. Lokal, który działać będzie na zasadzie franczyzy, zajmie powierzchnię 140 mkw.

Poznańska Galeria Dębiec, centrum handlowo-usługowe typu convenience powstające w południowej części miasta, ma kolejnego najemcę. Jest nią pizzeria sieci Da Grasso. Lokal o powierzchni 140 mkw. znajdzie się na parterze galerii. Będzie to czwarta pizzeria tej sieci w Poznaniu.

Da Grasso to obecnie największa w Polsce franczyzowa sieć pizzerii, licząca blisko 200 lokali w 150 miastach. Funkcjonuje na rynku od końca lat 90. W 2013 roku sieć rozpoczęła proces rebrandingu, mający na celu zmianę wizerunku marki, ujednolicenie lokali pod względem wizualnym i jakościowym.

Otwarcie Galerii Dębiec planowane jest na jesień 2014 roku. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED - Real Estate Development.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×