Tu jesteś:

DJI wybiera kolejną lokalizację

Stary Browar w Poznaniu

DJI – lider sprzedaży dronów komercyjnych i amatorskich na świecie - wybiera kolejną lokalizację i wprowadza się do Starego Browaru.

Drugi salon marki DJI w Polsce, o powierzchni 82 mkw, powstanie w Poznaniu. Salon charakteryzować się będzie  wnętrzem nawiązującym do produktów, które jak mówi filozofia firmy DJI, są połączeniem zaawansowanych technologii z dynamicznym designem. 

NAI Estate Fellows reprezentowało DJI w procesie transakcji najmu powierzchni dla kolejnego salonu dronów w Polsce. Za przeprowadzenie transakcji odpowiadał Rafał Misiak – Negocjator, NAI Estate Fellows.  

NAI Estate Fellows istnieje na polskim rynku od 2008 roku i oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Firma w Polsce posiada sześć biur: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. 

Obecnie zespół NAI Estate Fellows w Polsce obsługuje budynki o łącznej powierzchni niemal czterystu tysięcy metrów kwadratowych i pół tysiąca umów najmu. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×