Tu jesteś:

Costa Coffee debiutuje w Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała poszerza ofertę kawiarnianą. Nowym najemcą, który właśnie otworzył tu swój lokal jest Costa Coffee.

Brytyjska sieć kawiarni właśnie otworzyła w Gemini Park mający 70 mkw. lokal. Usytuowany został on w obrębie zmodernizowanej niedawno strefy eventowej. Przestrzeń ta, wypełniona m.in. specjalną wykładziną, atrakcjami dla najmłodszych i pufami, powstała w dużej mierze z myślą o nowym najemcy.

Costa Coffee została ulokowana w centrum komfortowej i nowoczesnej przestrzeni spotkań i wydarzeń. Tym samym lokal zwraca na siebie uwagę klientów i łatwo do niego trafić. Co więcej, stał się kolejnym ciekawym punktem, w którym nasi klienci mogą spędzać wolny czas, spotkać się ze znajomymi lub popracować  - mówi Joanna Zemczak, Senior Leasing Manager w Gemini Holding.

Na nowym otwarciu zyskuje także cała oferta gastronomiczna Gemini Park. Ta, razem z Costa Coffee, składa się już z 16 lokali! Oprócz dopiero co otwartego, klienci znajdują tutaj wiele zagranicznych sieci restauracyjnych, w tym m.in. McDonald’s, KFC, Pizza Hut czy Subway. Ponadto swoje restauracje ma tu także Ron Del, Sushi Samuraj, Salad Fantasy, Doner Kebab. Oferta kawiarniana obejmuje z kolei m.in. Lodomanię, Grycan i Cukiernię Sowę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×