Tu jesteś:

CityFit otwiera klub w FORUM Gdańsk

Już w kwietniu polska sieć klubów fitness otworzy klub w FORUM Gdańsk. Będzie to druga lokalizacja w Trójmieście oraz 23. w całym portfolio CityFit, który jest obecnie największym operatorem klubów fitness 24h/7 w naszym kraju.

Klub o powierzchni 1600 mkw. znajdować się będzie na 2. i 3. piętrze centrum. Czynny będzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od handlu).

Forum Gdańsk to wyjątkowy miastotwórczy projekt, który został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców Gdańska. Czujemy się zaszczyceni mogąc dołączyć do grona Najemców uzupełniając bogatą ofertę rekreacyjną. Zależy nam na otwieraniu naszych klubów w doskonale skomunikowanych miejscach oferujących wiele możliwości dla osób je odwiedzających. Trójmiasto stanowi ważny punkt na mapie naszej ekspansji. Wkrótce można spodziewać się kolejnych projektów w ramach aglomeracji – mówi Piotr Szymoński, Expansion Director CityFit.

Poszerzanie oferty Forum jest dla nas bardzo istotne, ponieważ chcemy, aby nasi Goście znalezli tu dla siebie coś ważnego, atrakcyjnego i zdrowego. Jesteśmy przekonani, że CityFit znakomicie uzupełni ofertę Forum Gdańsk, gdyż od otwarcia mamy bardzo dużo zapytań o klub fitness.” – mowi Magdalena Gibney, Dyrektor Forum Gdańsk.

CityFit  w FORUM Gdańsk będzie drugą – po Olivia Business Centre - lokalizacją sieci w Trójmieście.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×