Tu jesteś:

CityFit najemcą Atrium Centrum

CityFit, największy w Polsce operator klubów fitness czynnych 24h/7, dołączył do grona najemców biurowca Atrium Centrum, zlokalizowanego w Alei Jana Pawła II 27 w Warszawie, należącego do portfela CPI Property Group.

CityFit zajmie przestrzeń 1170 m.kw., zlokalizowaną na najwyższym, szóstym piętrze budynku. Przeprowadzka zaplanowana jest na kwiecień przyszłego roku. CityFit to największa polska sieć klubów fitness czynnych 24h/7. Jej misją jest oferowanie klubowiczom pełnego komfortu ćwiczeń w atrakcyjnej cenie. Marka stawia również na pełną dostępność i innowacyjne rozwiązania – zarówno treningowe, jak i biznesowe. Kluby CityFit lokalizowane są na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach.

Wraz z otwarciami nowych lokalizacji oraz wdrażaniem nowych usług i rozwiązań, rośnie liczba pracowników CityFit. Ponieważ zakładamy utrzymanie tego tempa rozwoju, pojawiła się potrzeba zwiększenia przestrzeni biurowej. Szukaliśmy powierzchni, która zapewni naszym pracownikom odpowiedni komfort pracy dziś, ale i w przyszłości kiedy, jak zakładamy, będzie nas jeszcze więcej. Przy wyborze lokalizacji kierowaliśmy się również bliskością naszego klubu, dostępem komunikacyjnym, a przede wszystkim preferencjami naszych pracowników. W wyniku przeprowadzonej ankiety otrzymaliśmy informację, że większość z nich chciałaby pracować w ścisłym centrum miasta, tak jak to miało miejsce do tej pory. Aktualnie badamy ich oczekiwania w zakresie aranżacji nowego biura – mówi Richard Keen, Członek Zarządu CityFit Management.

Witamy CityFit w naszym biurowcu. Jesteśmy przekonani, że Atrium Centrum to doskonałe miejsce dla rozwijającego się biznesu spółki. Centralne położenie, elastyczna przestrzeń i estetyka powierzchni wspólnych to główne zalety Atrium Centrum, które po raz kolejny zostały docenione przez nowego najemcę. Jesteśmy przekonani, że pracownicy CityFit odnajdą tutaj komfort pracy – mówi Barbara Topolska, Country Manager CPI Property Group Polska.

Położenie Atrium Centrum przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy – Al. Jana Pawła II 27, w bliskości sklepów, hoteli i restauracji, w połączeniu z architektoniczną kameralnością, zapewnia unikatowe poczucie komfortu pracy w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu. Ten 7-kondygnacyjny biurowiec klasy A oddano do użytku w 2001 r. Powierzchnia GLA budynku wynosi 14 533 mkw. Wśród najemców oprócz CityFit są m.in. UPC POLSKA, Dentons Business Services EMEA, Medicover, Peter Nielsen & Partners Law Office, KaVo Polska. Właścicielem budynku jest CPI Property Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×