Tu jesteś:

Centrum Handlowe Bielawy poszerza ofertę w segmencie elektroniki

Z początkiem roku do grona najemców Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu dołączyła popularna polska sieć sklepów ze sprzętem RTV i AGD - Rebel Electro.  Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 101 m kw. Jest to już 5 otwarcie w Bielawach w ciągu ostatniego roku oraz pierwsze z zaplanowanych na 2019.

W sklepie znaleźć można m.in. nowoczesny sprzęt komputerowy, RTV (m.in. telewizory i home audio), AGD (m.in. ekspresy do kawy, odkurzacze i żelazka) oraz sprzęt samochodowy, w tym GPS-y i systemy audio. Ofertę Rebel Electro wypełniają także urządzenia mobilne, w tym m.in. smartfony i tablety Kruger&Matz oraz produkty elektroniczne i elektryczne pierwszej potrzeby. Nie brakuje w sklepie także zabawek.

Nowy najemca dopełnia i rozszerza ofertę elektroniki dostępną w naszym centrum handlowym. Tworzy także nowe, atrakcyjne miejsce zakupowe w obiekcie, interesujące ze względu na swoją ofertę zarówno dla rodzin poszukujących wyposażenia domu, jak i dla osób, które po prostu pasjonują są technologiami i gadżetami  – mówi Marcin Żelazny, dyrektor CH Bielawy w Toruniu.

W Bielawach znaleźć można już aż 14 sklepów z różnymi urządzeniami elektronicznymi i sprzętem AGD i RTV. W obiekcie działa m.in. mający 1760 m kw. RTV Euro AGD – największy sklep z tego segmentu w obiekcie.

W urządzenia mobile oraz akcesoria klienci mogą zaopatrywać się natomiast m.in. w salonach T-Mobile, Play, Virgin/Teleakces.com, Plus, Orange czy Teletorium. W centrum działa także wyspa handlowa Sferis z ofertą m.in. tonerów do drukarek, myszek i nośników danych oraz Cyfrowy Polsat. Nowoczesne aparaty fotograficzne można znaleźć natomiast w salonie Nikon/AB Foto.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×