Tu jesteś:

Centrum Handlowe Auchan Żory z nowymi wnętrzami

CH Auchan Żory

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Dzięki kilkumiesięcznym pracom remontowym klienci mogą korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu i toalet. Nowe wnętrza mają wyrażać hasło obiektu – „Zakupy, to Twój żywioł”.

Centrum Handlowe Auchan Żory obecne na lokalnym rynku od blisko 18 lat jest chętnie wybieranym przez mieszkańców miasta miejscem zakupów. Z myślą o zwiększeniu komfortu wizyt klientów w obiekcie Ceetrus Polska, który jest właścicielem i zarządza obiektem, zdecydował o modernizacji wnętrza.

Zmiany wprowadzone w Centrum Handlowym Auchan Żory można zauważyć już od wejścia do obiektu. W pasażu została wymieniona podłoga oraz oświetlenie, a ściany pomalowano na jasne kolory. Dzięki temu wnętrza stały się nowoczesne i bardziej doświetlone. Klienci znajdą w nich strefy wypoczynku z wygodnymi meblami. Z myślą o rodzinach odwiedzających centrum handlowe z najmłodszymi, zmieniono aranżację wnętrza i wyposażenie pokoju rodzica i dziecka. Znalazły się tam wszelkie sprzęty niezbędne, by przewinąć i nakarmić malucha, a także chwilę odpocząć.

Całkowicie zmieniła się również aranżacja strefy restauracyjnej, gdzie klienci mogą komfortowo zjeść posiłek i spędzić czas z najbliższymi. Znalazły się tam wygodne meble i stoły. W nowym wystroju przestrzeni wykorzystano elementy drewniane i kolorowe obicia.

Generalnym wykonawcą prac budowlanych była firma J.T. Konkurent. Obiektem zarządza Ceetrus Polska.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×