Tu jesteś:

Centrum Handlowe Auchan Bielany z McDonald's

Strefa restauracyjna Centrum Handlowego Auchan Bielany poszerzyła swoją ofertę. 17 grudnia do grona dostępnych tam restauracji dołączyła restauracja McDonald’s. W godzinach pracy galerii handlowej goście mogą zamawiać dania i zjeść je na miejscu w wygodnej, odnowionej przestrzeni. Restauracja McDonald’s w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie trzecią lokalizacją marki w obiektach zarządzanych przez Ceetrus.

Centrum Handlowe Auchan Bielany rozszerza ofertę w zakresie handlu oraz usług. Dzięki modernizacji obiektu, która zakończyła się w lutym 2019 roku, klienci galerii handlowej mogą korzystać z wygodnej i przestronnej strefy restauracyjnej. Znajdują się w niej lokale dziewięciu najemców z różnorodną ofertą gastronomiczną. Są wśród nich restauracje z kuchnią polską, chińską, turecką, restauracje Pizza Hut i KFC oraz kawiarnia. Ceetrus Polska, który jest właścicielem, zarządcą i komercjalizatorem Centrum Handlowego Auchan Bielany, rozwija również ofertę restauracyjną dostępną w obiekcie. 

17 grudnia do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Bielany dołączyła marka McDonald’s, która zajęła lokal o powierzchni ponad 200 mkw. Mieści się w nim kuchnia i strefa wydawania dań. Klienci mogą zamawiać potrawy z bogatej oferty burgerów i klasycznych produktów McDonald’s, w tym deserów i napojów. Zakupione dania można zjeść na miejscu lub skorzystać z oferty „na wynos”. Sprawną obsługę gości zapewnia około 30 pracowników.

Zależy nam na tym, żeby klienci znaleźli  u nas nie tylko różnorodną ofertę handlową i usługową, ale także okazję do tego, żeby w komfortowych warunkach zjeść posiłek i odpocząć w trakcie zakupów. Dlatego cieszymy się, że w gronie najemców naszej strefy restauracyjnej znalazła się marka McDonald’s, która wzbogaci dostępną u nas ofertę kulinarną – mówi Karina Slawik-Koźlik, property manager w Centrum Handlowym Auchan Bielany.

McDonald’s Polska działa na polskim rynku od 1992 roku. Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 430 restauracji sieci, które zatrudniają blisko 25 tys. osób. 380 z nich to obiekty prowadzone przez 70 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s. Lokale sieci McDonald’s działają obecnie w trzech obiektach zarządzanych przez Ceetrus Polska – Centrum Handlowym Auchan Bielany, Galerii Bronowice oraz Galerii Łomianki.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×