Tu jesteś:

Centra handlowe Atut z salonami sieci Rossmann

Centrum Atut przy ul. Grażyny 

Sieć Rossmann otworzy kolejne salony w centrach handlowych Atut Ruczaj i Atut Bielany. W obu obiektach powierzchnie najmu wyniosą ponad 450 mkw. GLA. Rossmann powiększa także swój lokal w obiekcie Atut Grażyny, którego otwarcie planowane jest w listopadzie br. 

Lokalizacja krakowskich obiektów Atut, w gęsto zaludnionych rejonach zabudowy osiedlowej i przy głównych szlakach komunikacyjnych, to miejsca z dużym potencjałem, a format convenience jest rozwiązaniem dla najemców, którzy znajdą tu lokale o optymalnej powierzchni i sąsiedztwo marek, z którymi tworzą spójny tenant mix spełniający oczekiwania konsumentów.

Otwarcie centrum handlowego Atut przy ul. Grażyny w dzielnicy Prądnik Biały nastąpi już w listopadzie 2017 roku. Na powierzchni 3,5 tys. mkw. GLA znajdzie się tu 11 lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych. Obiekty Atut Ruczaj przy Os. Europejskim z powierzchnią 6,8 tys. mkw. GLA i ok 25 lokalami handlowo-usługowymi, oraz Atut Bielany przy jednej z głównych arterii zachodniej części miasta, ul. Księcia Józefa (DW 780), prowadzącej do autostrady A4 oraz na podkrakowskie lotnisko w Balicach, z blisko 3,8 mkw. GLA, zostaną otwarte w II połowie 2018 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×