Tu jesteś:

Carry przedłuża umowę z Galerią Malta

Galeria Malta 

Do 2024 r. umowę najmu z Galerią Malta przedłużyła polska marka odzieżowa Carry. W salonie do końca 2017 r. przeprowadzony zostanie remont, którego celem będzie dostosowanie go do najnowszych standardów sieci.

Carry – polska firma odzieżowa, działająca na rynku od 16 lat – cieszy się zainteresowaniem klientów Galerii Malta. Salon pozostanie w Galerii na kolejne 8 lat. W nowym roku sklep czekają jednak zmiany – zostanie on zmodernizowany tak, by jego odświeżony wizerunek odpowiadał najnowszym standardom sieci. 

Jak podkreśla Ewa Spychalska, Asset Manager w firmie Neinver, odpowiedzialna za galerię Malta - obserwujemy dotychczasową strategię lokowania salonów Carry w dużych galeriach handlowych, która od lat zdobywa tej marce uznanie klientów. Decyzję o przedłużeniu umowy najmu w Galerii Malta traktujemy jako zewnętrzne potwierdzenie naszej stabilnej pozycji na dynamicznym i konkurencyjnym rynku poznańskim, a także jako wyraz zaufania marki do naszej wizji rozwijania biznesu. 

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×