Tu jesteś:

Carrefour w Galerii Olimpia w Bełchatowie

Galeria Olimpia, Bełchatów

Hipermarket Carrefour zajmie część powierzchni, która zostanie zwolniona przez poprzedniego operatora spożywczego, w należącej do EPP Galerii Olimpia w Bełchatowie. Sieć, która uzyskała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na wynajem powierzchni, zajmie 4500 mkw.

Carrefour będzie głównym najemcą Galerii Olimpia. Obecność wiodącej sieci niewątpliwie przyczyni się do wzrostu atrakcyjności naszego całego projektu i przyciągnie do niego jeszcze większą liczbę klientów. Po przebudowie Galeria Olimpia z jej komplementarną i unikatową ofertą wzmocni swoją pozycję ulubionej destynacji handlowej dla mieszkańców Bełchatowa i okolic – mówi Marek Gładki, Head of Leasing and Asset Management w EPP.

Pod szyldem Carrefour działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego.

Carrefour Polska inwestuje w doskonalenie swojego modelu omnikanałowego, ponieważ prowadzenie sklepów w wielu formatach, odpowiadających na różne potrzeby klientów, jest podstawą realizowanej przez nas strategii – mówi Agata Kopytyńska, dyrektor działu Nieruchomości i Ekspansji, Carrefour Polska. – Sklep Carrefour w Galerii Olimpia w Bełchatowie powstanie w formacie hipermarketu, który z powodzeniem może funkcjonować na rynku, ponieważ zmienia swój model funkcjonowania, stając się bardziej kompaktowym lub przejmując rolę centrum produkcyjnego. Wierzymy, że proponowana przez nas szeroka oferta w ramach transformacji żywieniowej, w tym produktów świeżych, ekologicznych oraz marek własnych, będzie stanowiła realną odpowiedź na oczekiwania klientów Galerii Olimpia.

Bełchatowska Galeria Olimpia, największe centrum handlowe w regionie, dysponuje 33 tyś. mkw. powierzchni handlowej. W swojej ofercie posiada nie tylko znane, światowe marki, ale także firmy działające lokalnie. Dzięki rozwiniętej ofercie gastronomicznej i rozrywkowej (m.in. kino Helios) to także miejsce, gdzie można dobrze zjeść i ciekawie spędzić czas.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×