Tu jesteś:

CH Zgorzelec Plaza rozwija ofertę

Centrum Handlowe Zgorzelec Plaza

Knight Frank pośredniczył w podpisaniu pięciu umów najmu w centrum handlowym Zgorzelec Plaza. Jednym z nowych sklepów jest salon oferujący odzieżowe marki Only oraz Vero Moda.

Odzież damska i męska marki Only oraz Vero Moda dostępna jest dla klientów w jednym salonie o powierzchni 330 mkw. Ofertę usługową Zgorzelec Plaza - w segmencie beauty - wzmocnił salon fryzjerski Redox, podpisując umowę najmu 62 mkw. Z kolei dystrybutor kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich, sieć AlleBeauty wynajęła wyspę handlową w pasażu. 

Ponadto Mens Modex, salon mody męskiej, powiększy swój sklep do 230 mkw. Do najemców, którzy zdecydowali się na wzmocnienie swojej oferty i przeniesienie jej z wyspy handlowej do lokalu, należy Teletorium, ogólnopolska sieć punktów sprzedaży i serwisu telefonów komórkowych. Najemca otworzył lokal o powierzchni 38 mkw. 

Zgorzelec Plaza to centrum handlowo-rozrywkowe o całkowitej powierzchni użytkowej 25 000 mkw., z czego 12 500 mkw. przeznaczone jest pod wynajem. Wśród najemców centrum są Multikino, Organic Fitness i MK Bowling.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×