Tu jesteś:

CH Plaza Rzeszów z kliniką Medicover Stomatologia

6 gabinetów stomatologicznych, specjaliści stomatologii dziecięcej oraz m.in. pracownia diagnostyczna RTG - to wszystko na powierzchni ponad 300 mkw. Tak będzie wyglądać pierwsza na Podkarpaciu klinika Medicover Stomatologia powstająca w CH Plaza Rzeszów. Ogólnopolska sieć nowoczesnych klinik pojawi się w Rzeszowie dzięki podpisanej właśnie 5-letniej umowie o współpracy z Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy.

Medicover Stomatologia to sieć ponad 40 nowoczesnych klinik, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych. Już w marcu, najlepsza kadra specjalistów będzie dostępna także dla wszystkich mieszkańców Rzeszowa. Nowaklinika powstająca w części biurowej CH Plaza Rzeszów zajmie powierzchnie ponad 300 mkw.

Klinika Medicover Stomatologia to pierwszy najemca CH Plaza Rzeszów, który dołączy do portfolio Centrum w tym roku. Co bardzo ważne podpisana właśnie pięcioletnia umowa o współpracy pomiędzy Medicover a Keen Property Management, zarządcą rzeszowskiej Plazy daje mieszkańcom gwarancję długotrwałej, kompleksowej i fachowej opieki najlepszych specjalistów - stomatologów - tłumaczy Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×