Tu jesteś:

CH Plaza Rzeszów rozbudowuje ofertę

Forpepe House i Gift Hill to dwa nowe sklepy, które pod koniec czerwca otwarte zostały w CH Plaza Rzeszów. Zlokalizowane zostały na pierwszym piętrze, zajmując łącznie powierzchnię prawie 950 mkw. Nowi najemcy uzupełnią ofertę rzeszowskiego Centrum w segmencie m.in. artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz, odzieży, kosmetyków oraz zabawki.

Forpepe House i Gift Hill to kolejni najemcy, którzy w tym roku zdecydowali się na współpracę z przebudowanym i odnowionym CH Plaza Rzeszów. Od stycznia 2018 r. do portfolio centrum dołączyła polska marka z modą męską Dastan, Triumph, Sizeer, sklep ze zdrową żywnością "Przystanek Zdrowia" oraz odnowione stoiska marek Queen woman, Cross, Optymi, a także Bacówka.   

Salon pierwszego z najemców - Gift Hill - zlokalizowany jest na poziomie 1 i zajmuje powierzchnię prawie 210 mkw. Gift Hill to lokalna marka działająca na rynku od 7 lat.  W ofercie posiada artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, porcelanę, zastawy stołowe oraz balony napełniane helem.   

Sklep marki Forpepe House otwarty został na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów. Jego powierzchnia to 730 mkw. FORPEPE HOUSE oferuje m.in.: odzież dziecięcą, męską i damską, bieliznę, obuwie, wyposażenie domów, kosmetyki, galanterię, biżuterię i zabawki. Jest to drugi sklep Forpepe House otwarty w Rzeszowie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×