Tu jesteś:

CH Mrówka pozyskała 4F i Joma

Do grona najemców Centrum Handlowego Mrówka w Ciechanowie dołączyły dwie kolejne marki: 4F i JOMA. 

- Staramy się konsekwentnie rozwijać poszczególne segmenty handlowe w CH Mrówka– mówi Wojciech Drozd, Prezes RetPro. Sport to bardzo perspektywiczny segment, dlatego cieszymy się, że poszerzymy tę część oferty w naszym obiekcie, w którym mamy już m.in. marki ADIDAS, NIKE, REEBOK czy MANTO. 

4F - jest obecnie jedną z polskich marek odzieżowych. Zajmuje się produkcją nie tylko odzieży wysokiej jakości, ale również różnego rodzaju akcesoriów sportowych.

Joma – hiszpańska marka z tradycją i renomą, która buduje od ponad 50 lat. Specjalizuje się w produkcji odzieży i obuwia sportowego. 

Centrum Handlowe Mrówka to jedyne miejsce w Ciechanowie, gdzie w jednym miejscu można zrobić kompleksowe zakupy dla siebie, dziecka i domu, wybrać się do Centrum Zabaw, zjeść obiad czy umyć i zatankować auto. Łączna powierzchnia Centrum Handlowego Mrówka to 18.000 mkw. i ponad 700 miejsc parkingowych.

Właścicielem CH Mrówka jest firma ROLBUD.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×