Tu jesteś:

CH Ferio z nowym najemcą

CH Ferio, Konin

Rossmann jest kolejnym najemcą Centrum Handlowego Ferio w Starym Mieście koło Konina, którego rozbudowa ruszyła pod koniec maja. Drogeria powstanie w nowej części Centrum a jej otwarcie zaplanowane jest na jesień br.

Rossmann jest 7 nową marką, która dołączy do grona najemców CH Ferio po rozbudowie obiektu. Nowa drogeria zajmie powierzchnię 480 mkw. Otwarcie sklepu planowane jest w listopadzie i zbiegnie się z otwarciem nowego lokalu CCC oraz Martes Sport.

– Komercjalizacja nowej części Centrum Handlowego Ferio jest już prawie ukończona, czekamy jeszcze na sfinalizowanie ostatniej umowy najmu, aby móc się pochwalić wynajęciem powierzchni w 100 proc. Drogeria Rossmann znacznie wzbogaci ofertę CH Ferio a to jest dokładnie cel prowadzonej przez nas rozbudowy – zaoferować klientom szerszy wybór i zrównoważyć tenant-mix – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

W ciągu ostatnich tygodni zgodnie z harmonogramem prac w Centrum Handlowym Ferio  przeprowadzono roboty ziemne oraz przygotowane zostały fundamenty pod nową część Galerii. Już wkrótce rozpocznie się montaż stalowej konstrukcji nowej części centrum.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×