Tu jesteś:

CH Arkady Wrocławskie z nowym najemcą

Do grona nowych najemców CH Arkady Wrocławskie dołączyła marka z branży galanterii skórzanej – Thomas. Centrum handlowe przedłużyło również współpracę z firmą Orange. Łączny metraż, jaki zajmują najemcy, wynosi blisko 91 mkw. Sklep Thomas znajduje się na poziomie 0, salon Orange mieści się na poziomie -1 Centrum.

- Firma Thomas jest rozpoznawalną marką o ugruntowanej pozycji w branży galanterii skórzanej w Polsce. Od kilkunastu lat proponuje najwyższej jakości wzornictwo, które cenione jest przez konsumentów. Klienci Arkad bardzo chętnie sięgają po tego typu produkty, ponieważ cenią sobie jakość, a także dostęp do różnorodnej oferty produktowej z tego segmentu. Z kolei przedłużenie umowy najmu przez taką markę jak Orange, dowodzi, że wypracowana przez lata wiodąca pozycja galerii w regionie gwarantuje sukces prowadzenia działalności, a tym samym kontynuację współpracy na kolejne lata – mówi Joanna Kozieł, Specjalista ds. Komercjalizacji, LC Corp SA.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajdują się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami, o wymiarach: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3,5 metra szerokości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×