Tu jesteś:

CCC zwiększa powierzchnię w rybnickiej galerii Focus Mall

Focus Mall Rybnik

Galeria Focus Mall Rybnik w ramach przedłużania umów najmu podpisała z CCC umowę na wynajem 672 mkw. powierzchni na kolejnych 5 lat.

Oznacza to powiększenie działającego w galerii sklepu tej marki o blisko 300 mkw. Zostanie on przeniesiony z I piętra, gdzie znajduje się obecnie, na II piętro galerii. Planowany termin oddania do użytku nowego, powiększonego lokalu to połowa sierpnia tego roku. Wkrótce rozpoczną się prace wykończeniowe. Do czasu oddania nowego sklepu będzie działał dotychczasowy na I piętrze.

CCC, największa w Polsce sieć obuwnicza, należy do spółki NG2. Firma posiada także sieci obuwnicze Quazi i Boti. Jej początki sięgają I połowy lat 90. XX w. Wówczas Dariusz Miłek, prezes i właściciel większościowy akcji NG2,  założył pierwszą spółkę „Miłek”. W 1999 r. zarejestrował spółkę CCC. Pod zmienioną nazwą NG2 jest ona obecna na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2004 r.. Pod koniec marca tego roku spółka prowadziła 301 sklepów własnych sieci CCC w Polsce. Przychody ze sprzedaży NG2 w I kw. 2012 r.  wyniosły  ponad 256,6 mln zł. 

Za powiększenie sklepu CCC i przedłużenie umowy najmu odpowiada agencja CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×