Tu jesteś:

CCC w Galerii Wiślanka

Lider obuwniczy w Polsce - CCC - dołączył do grona najemców Galerii Wiślanka. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami na ostatnie wolne lokale. Galeria Wiślanka w sumie zaoferuje 20 000 mkw. powierzchni (GLA), na której znajdzie się 80 sklepów, punkty gastronomiczne, strefa rozrywki oraz pierwsze wielosalowe kino w Żorach – Helios. Galeria do użytku zostanie oddana w IV kwartale 2020 roku. Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację powierzchni w Galerii Wiślanka jest firma Mallson Polska.

Galerię Wiślanka cechuje bardzo dobra lokalizacja. Klienci zmotoryzowani oraz korzystający z komunikacji miejskiej z łatwością do niej dojadą. Na terenie obiektu powstanie parking, który zaoferuje 600 miejsc, a tuż obok Galerii znajdzie się przystanek komunikacji miejskiej, która w Żorach jest bezpłatna – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes firmy Mallson Polska. Tuż obok Galerii krzyżują się dwie główne ulice w Żorach: droga krajowa DK81 (zwana potocznie „Wiślanką”) i droga wojewódzka DW 935, która tworzy obwodnicę miasta i prowadzi do autostrady A1. W zasięgu Galerii Wiślanka mieszka ponad 750 tysięcy mieszkańców. Powstanie pierwszego nowoczesnego obiektu handlowego w tym mieście umożliwi mieszkańcom Żor i okolic szybkie i wygodne zakupy w sklepach uznanych marek oraz przyjemne spędzenie wolnego czasu między innymi dzięki ofercie Helios, pierwszego wielosalowego kina w Żorach - podkreśla Ewa Ściubidło.

Wartym podkreślenia jest fakt, że Galeria Wiślanka w Żorach na około 12 miesięcy przed otwarciem znalazła już najemców na blisko 80% oferowanej powierzchni. To świadczy o dużym potencjale handlowym lokalizacji oraz o trafnej decyzji inwestora, co do skali realizowanego projektu – podsumowuje Ewa Ściubidło.

Wśród najemców poza sklepem CCC i wielosalowym kinem Helios, znajdą się między innymi: popularny operator spożywczy Lidl, marki modowe grupy LPP (Reserved i House), RTV Euro AGD, Smyk, Rossmann, Empik, home&you, Quiosque, Orsay, 4F, Pepco i inne.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×